Про проект / Опис проекту
Мета

Історичний та міжнародний ребрендинг українського виміру в Другій світовій війні через вивчення особистих історій людей, які своїми вчинками сприяли боротьбі з тоталітаризмом, відстоювали демократичні та громадянські переконання; втілювали в життя ідеали миру, гуманізму, толерантності, взаєморозуміння; докладали зусиль для подолання ксенофобії та расової дискримінації.

Завдання
Підготовка біографічних нарисів (історичних портретів) про осіб, пов’язаних із темою актуальної сесії. Формування доступної наративної бази. Залучення молоді та дослідників до студіювання минувшини та сучасних методів її презентації. Підготовка документального видання «ПортретиUA» за результатами кожної сесії проекту. Наповнення та популяризація тематичного сайту – портрети.com.ua Комплектування фондів музею артефактами та їх презентація. Популяризація результатів проекту на наукових конференціях, круглих столах, форумах, через вітчизняні та зарубіжні ЗМІ, у міжнародній міжмузейній співпраці тощо.
Очікувані результати

Міжнародне визнання високого ступеня звитяги та жертовності українців у роки Другої світової війни; формування молодіжної спільноти, яка стане ретрансляторами української історичної візії у вітчизняному та міжнародному просторі.

Куратори про проект