Про проект / Умови участі
Перший етап

Учасники реєструються на сайті проекту, ознайомлюються з темою, переглядають відеолекції кураторів. Із загального списку українців-Праведників народів світу, що містить понад 2,5 тис осіб з усіх регіонів України, обирають персоналії для індивідуального історичного дослідження.

Другий етап

Проводяться персональні дослідження під керівництвом кураторів. Результат кожного учасника має включати: біографічний нарис, документальні та фотоматеріали, відеозаписи спогадів свідків або учасників подій.

Третій етап

Презентація робіт учасників проекту в Національному музеї історії України у Другій світовій війні, підготовка тематичного виставкового проекту, формування збірки досліджень «ПортретиUA».

  • Комунікація учасників та кураторів проекту здійснюється за допомогою віддаленого спілкування через електронні мережі (сайт проекту, сторінка проекту в Facebook, електронна пошта)
  • До участі в проекті запрошуються всі небайдужі до вітчизняної історії
  • Оцінювання робіт здійснюється кураторами проекту та запрошеними провідними вітчизняними істориками
  • Вибрані історії будуть презентуватися в Національному музеї історії України у Другій світовій війні (Київ) на щомісячних інформаційних сесіях, відповідних тематичних виставках, через соціальні відеоролики на телебаченні, інформаційні кампанії у громадському просторі.
  • Знайомство з дослідженнями учасників відбуватиметься через вітчизняні мас-медіа, наукові конференції тощо